Announcement

Collapse
No announcement yet.

any romanian ?:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Joker View Post
    probabil fiindca parintii lui sunt maghiari si nu l-au mai invatat si romana bah bunch of retard
    prietene, nu am cum sa fiu "bunch of retard"; invata putina engleza daca tot vrei sa postezi.
    dupa tine, la varsta de 8 ani, nu ar trebui sa stii limba tarii in care te-ai nascut si traiesti?
    hai sa incheiem subiectul.

    Originally posted by da_joint View Post
    stop beeing an asshole rasist
    @wagonist- excuse him
    ok, i'll stop being a racist asshole
    Last edited by 63ard; 06-30-2011, 02:43 AM.

    Comment


    • #17
      invata ce inseamna ironia, si stai flex ca iti garantez ca stiu mai bine engleza decat tu impreuna cu tot familionu tau


      p.s. sa sugi o ceapa

      Comment


      • #18
        Originally posted by Joker View Post
        invata ce inseamna ironia, si stai flex ca iti garantez ca stiu mai bine engleza decat tu impreuna cu tot familionu tau
        p.s. sa sugi o ceapa
        hai pa, m-am distrat cu tine.
        Last edited by 63ard; 06-30-2011, 05:03 AM.

        Comment


        • #19
          mie romana mi limba straina ratatule, de ai scrie si tu macar la fel de corect in alte limbi ar fi ceva

          Comment


          • #20
            Originally posted by Joker View Post
            mie romana mi limba straina ratatule, de ai scrie si tu macar la fel de corect in alte limbi ar fi ceva
            ok, hai sa terminam. nu are rost sa injuri, pt ca nu impresionezi pe nimeni.
            Last edited by 63ard; 06-30-2011, 05:49 AM.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Joker View Post
              mie romana mi limba straina ratatule, de ai scrie si tu macar la fel de corect in alte limbi ar fi ceva
              Eu sunt roman si vorbesc si scriu 4 limbi la perfectie, romana, engleza, italiana, franceza. Ce zici? Limbi straine? Sunt mai destept ca tine?

              Ti-ai cam dat examenul dupa felul in care ai facut troaca de porci aici pe toata lumea.

              Tu nu stii cum sta treaba in Cluj cu maghiarii, pentru ca nu sunt multi. Dar hai tu stai o luna intr-un oras in care se vorbeste maghiara la orice colt stiind ca esti in Romania, sa vad cum iti cade. S nu uita ce a facut impreiul Austro-Ungar Romaniei in ultimii 300 de ani si cat a avut de suferit Romania din cauza lor. Daca erai roman adevarat si mandru ca esti roman, sustineai. Ti se pare ca normal ca sa stai in State si sa nu stii limba engleza? Pentru ca mie nu mi se pare normal ca sa fiu in Romania si sa nu stiu limba romana, e un exemplu concret, pentru ca sunt foarte multi romani care nu stiu romana, fiindca sunt niste maghiari orgoliosi. Eu traiesc intr-unul din acele judete si crede-ma, doare, cand vezi ca tu ii dai buna ziua si el iti raspunde in maghiara stiind ca sunt pe teren propriu.

              LE: Da, sunt si eu roman! N-am mai postat de ceva vreme pe StanceWorks, desi am contul de vreo 2 ani, chiar 3 poate.
              Last edited by 13tsp; 06-30-2011, 10:40 AM.
              Forget about bad roads, forget about speedbumps, go as low as you can, 'cause low is a lifestyle!

              Comment


              • #22
                nu ma intereseaza autobiografia ta rahatule

                Comment


                • #23
                  )))) Romanica every day "user" )

                  haioase post-urile )

                  Comment


                  • #24
                    salut

                    salut!sunt nou aici ca user dar de mult ma uit la poze,nu stiam ca sunt romani pe site aici si din nefericire am avut ocazia sa'i cunosc.PRIETENI UNGURII STAU DE 100 DE ANI IN TARA NOASTRA V'ATI GASIT VOI ACUMA SA VORBITI DE EI PE ACEST FORUM.HAI SA NU UITAM DE CE AM VENIT AICI.sunt posesor a unei Honda Civic EG3 avand o suspensie reglabila am incercat si eu ideea sau stylul (nu stiu cum sa'i zic) de stance.avand in vedere ca e masina de day use nu mi'am permis sa o las asa.am aici niste poze sper sa v'a placa.SI LASATI UNGURII HAI SA VB DE MASINI
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      Si eu!
                      '01 Skoda Octavia, Laurin&Klement, 1.9tdi - Ploiesti, Romania

                      Comment


                      • #26
                        hello from valcea

                        Comment


                        • #27
                          Another one here!

                          Comment


                          • #28
                            Same here!

                            Comment


                            • #29
                              +1
                              hai noroc !
                              renault clio - phat one .... work in progress

                              Comment


                              • #30
                                Inca unul

                                Salutari tuturor!

                                Comment

                                Working...
                                X